• Musisz być zalogowany, aby tutaj pojawiły się powiadomienia
Zapisane
  • Musisz być zalogowany, aby tutaj pojawiły się powiadomienia
Zapisane

Szkolenia online

Na ten moment nie ma nadchodzących webinarów. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco

Szkolenia dla prenumeratorów:

Kreatywne wykorzystanie flashcards na zajęciach

Joanna Patyk-Taous

Podczas warsztatu dowiesz się jak wykorzystać karty obrazkowe podczas gier ruchowych; jakie dostępne w domu przedmioty wykorzystać do gier utrwalających słownictwo; jak za pomocą kart obrazkowych stworzyć unikatową grę planszową; jak improwizować z flashcardami w trudnych momentach; jak stosować zasadę „2 ale 5” i zawsze być gotowym do przygotowania ciekawej i angażującej lekcji.

Zobacz Webinar

Głodny wąż i ciekawski George, czyli pluszaki i pacynki na lekcji angielskiego

Natalia Tengowska

Masz mnóstwo pluszaków lub pacynek, a brak pomysłów na ich wykorzystanie? Zabierz je na lekcję angielskiego! Podczas warsztatu Natalia pokaże, jak oczarować nimi dzieci! Dowiesz się też m.in. jak prostymi sposobami skupić uwagę dzieci, jak zaangażować ich do aktywnego udziału – właśnie za pomocą pluszaków i pacynek.

Zobacz Webinar

Kubeczki (nie tylko) w świątecznej odsłonie

Natalia Tengowska

Jak za pomocą kubeczków przygotować niezwykłe ale uniwersalne zajęcia? Jak wcielić dzieci w rolę Mikołaja i Elfów? To bardzo proste - użyć kubeczków! Podczas szkolenia Natalia opowie o ciekawych pomysłach z kubeczkami w roli głównej. Będzie świątecznie, bo pojawią się prezenty i zimowo, bo będziemy przygotowywać ciepłe ubrania na mroźne dni. A przede wszystkim będzie uniwersalnie, bo każdy pomysł można wykonać na różne niezliczone sposoby.

Zobacz Webinar

Książeczkowy zawrót głowy!

Ania Buschke

Czy w dobie nowych teologii książka to relikt przeszłości? Czy przebodźcowane dziecko jest w stanie czerpać radość z słuchania opowieści? Ania udowodni, że era książek dla dzieci nie dobiega końca! Ba! Zaangażuje Cię we wspólne bajkoczytanie najzabawniejszych książek anglojęzycznych. Czy będzie wesoło? Nie! Będzie prześmiesznie i z jajem!

Zobacz Webinar

Hu hu ha nasza zima gra!

Magda Malinowska

Podczas tego szkolenia otrzymasz: 10 konkretnych pomysłów na zajęcia językowe, zgodnie z trendem Zero Waste; przegląd zimowych i świątecznych aktywności, od prostych po spektakularne z efektem wow; inspiracje na świąteczne zajęcia z najmłodszymi przedszkolakami; propozycje ekscytujących eksperymentów i doświadczeń! A wszystko to okraszone wskazówkami metodycznymi i merytorycznymi jak prowadzić zajęcia z najmłodszymi i nie poświęcać długich godzin na przygotowania w domu.

Zobacz Webinar

Zabawy muzyczno-ruchowe PART 3 Weather Song & Sensory Bottles

Kasia Brzozowska

Piosenka utrwalająca słownictwo pogodowe oraz uniwersalny pomysł na grę do wykorzystania podczas każdej pory roku.

Zobacz Webinar

Zabawy muzyczno-ruchowe PART 2 Dancing Christmas Tree & Christmas Tree Experiment

Kasia Brzozowska

Ruchowa piosenka świąteczna dla starszych i młodszych oraz lekcyjny WOW! Czyli pomysł na świąteczny eksperyment.

Zobacz Webinar

Zabawy muzyczno-ruchowe PART 1 Świąteczna Rymowanka & New Santa Song

Kasia Brzozowska

Pomysł na autorską prostą, zimową rymowankę oraz piosenka SANTA w nowym odkryciu.

Zobacz Webinar

Storytelling is fun!

Anna Buschke

Podczas spotkania online Anna Buschke zdradzi, jak w pełni wykorzystać ogromny potencjał książki anglojęzycznej jako pomocy dydaktycznej, pokaże, że książka może być inspiracją do dalszych zabaw i aktywności, a także podzieli się swoimi pomysłami, inspiracjami i gotowcami na zajęcia z wiosną w tle, z których można skorzystać od zaraz. W programie m.in.: rewelacyjne songs, rhymes oraz fingerplays wykorzystywane podczas storytellingu; gry i zabawy inspirowane storytellingiem; cztery książki anglojęzyczne z efektem WOW; ciekawe pomoce dydaktyczne; inspiracje na zajęcia online; projekty domowe dla uczniów na bazie treści książek anglojęzycznych.

Zobacz Webinar

Summer activities

Dominika Piechowicz

Dominika Piechowicz podzieli się oryginalnymi i niebanalnymi pomysłami na wprowadzanie słownictwa związanego z owocami oraz zwierzętami morskimi + elementy dramy W programie m.in.: świętujemy Fruit Day – nietypowe pomysły na kolorowe i smakowite aktywności; chatterPix – aplikacja, która zaangażuje Twoich uczniów – inspiracje na zajęcia online, a także stacjonarne w letnich klimatach (owoce, zwierzęta morskie, letnie aktywności, wakacyjne plany); autorskie gry z wykorzystaniem programu Power Point – idealne na zajęcia online, jak i stacjonarne; outdoor games – zabawy w plenerze idealne na zajęciach, jak i koloniach językowych; uniwersalne sposoby na wprowadzanie i utrwalanie słownictwa związanego z latem, wakacjami, wypoczynkiem, zwierzętami morskimi i owocami.

Zobacz Webinar

Teaching kids like a pro, things every new teacher should know

Marysia Bursche

Szukasz wsparcia, podpowiedzi, sprawdzonych pomysłów na atrakcyjne zajęcia? Pack pomysłów na start znajdziesz podczas warsztatu video! W programie m.in.: Jak zabrać się za pracę z dziećmi: metody i techniki pracy z dziećmi – kwestie, o których musisz pamiętać, planowanie i prowadzenie zajęć – na co zwrócić uwagę, skąd brać materiały i pomysły, używać czy nie używać języka polskiego, pomoce dydaktyczne – lista pomocy, których nie może zabraknąć na Twoich zajęciach, a także pomysły na ich wykorzystanie; jak pracować z poszczególnymi grupami wiekowymi (2-6-latki) – jak dobierać odpowiednie dla nich zabawy, piosenki, książeczki; Jak powinny wyglądać 20-30-minutowe zajęcia – etapy lekcji krok po kroku; pomysły i inspiracje – jak ich szukać i gdzie je znaleźć; jak zacząć – czyli sprawdzone pomysły na pierwsze zajęcia z nowymi grupami.

Zobacz Webinar

Back to school ideas, pomysł na zajęcia na początku roku szkolnego

Marysia Bursche

Na dworze ciepło, lato nada trwa, jednak warto powoli zacząć przygotowywać się do zajęć na początku roku szkolnego. Zastanawiasz się, co zrobić podczas zajęć językowych w pierwszych miesiącach roku szkolnego, kiedy dzieci jeszcze żyją wakacjami? Chcesz poznać zupełnie nowe (ale sprawdzone!) pomysły na powakacyjne zajęcia? Obejrzyj warsztat video. W programie m. in.: Golden words & classroom rules – czyli, co wprowadzić uczniom na dobry początek; In the classroom – sprawdzone zabawy ruchowe na jedne z pierwszych zajęć w nowym roku szkolnym; Klasyczne gry w nowej odsłonie – daj nowe życie BINGO i memory; Uniwersalne pomoce dydaktyczne wielokrotnego użytku – co warto przygotować na zapas; Pomysły na zabawy dotyczące najczęściej pojawiających się tematów (colours, weather, emotions itp.), z których będziesz korzystać przez cały rok

Zobacz Webinar

Jak rozgadać przedszkolaka na zajęciach z języka angielskiego?

Edyta Pikulska

Podczas szkolenia dowiesz się, co wprowadzić na zajęcia, aby dzieci były bardziej komunikatywne, mówiły chętniej i częściej. Z roku na rok poprzeczka stawiana przez rodziców dzieci uczących się angielskiego jest coraz większa, mają coraz większe oczekiwania, chcą, aby dzieci szybko nauczyły się mówić pełnymi zdaniami. Co nie jest łatwe. Muzyka, rytm, ruch, gest mogą zdziałać cuda, dzieci szybko mogą nauczyć się więcej, ale warto wprowadzać dialogi „z życia wzięte”, które mogą wykorzystać podczas np. wyjazdu za granicę. Podczas szkolenia dowiesz się, jak to zrobić, a także poznasz kilka pomysłów i trików, które mogą być wykorzystane przez cały rok szkolny.

Zobacz Webinar

Złap dziecięcą kreatywność w komiksowe ramki

Monika Bigaj-Kisała

Kultura komiksu kwitnie, a jego magia sprawia, że może być fantastycznym narzędziem do nauki dla dzieci – nawet tych, które dopiero uczą się pisać. Wyobraź sobie swoich uczniów, którzy w ramach zadania domowego robią kreatywne komiksy wykorzystując poznane słówka. Brzmi fajnie, prawda? Tylko jak pokazać dzieciom niełatwą sztukę robienia komiksu? Kasia Nosowska śpiewała kiedyś, że piosenka musi posiadać tekst. Z komiksem jest bardzo podobnie – powinno być trochę tekstu w dymkach, sporo obrazków, a oprócz tego wszystkiego jeszcze jakiś początek i koniec, no i oczywiście dobry pomysł… a to wszystko zamknięte w zaledwie kilku prostych ramkach. Jeśli myślisz, że to zbyt duże wyzwanie dla dzieci, zapraszam Cię na swoją sesję. Podzielę się prostymi sposobami na wprowadzenie komiksu na lekcje, pokażę Ci przydatne narzędzia, a przede wszystkim spróbuję przekonać Cię do wykorzystania komiksowej magii.

Zobacz Webinar

Don’t Lose It, Reuse it! Ekologiczne pomoce dydaktyczne z efektem WOW

Ania Buschke

Podczas warsztatu dowiesz się, jak, z pozornie bezużytecznych śmieci, stworzyć trwałe i estetyczne pomoce dydaktyczne, które twoi uczniowie pokochają! Na warsztat weźmiemy tekturowe pudła i kartony w najróżniejszej postaci. Wypowiemy „wojnę” niewykorzystanym kserówkom. Nauczysz się tworzyć eko-flashcards bez użycia laminatora i złapiesz inspiracje na wykorzystanie ścinek.

Zobacz Webinar

Moc drzemie w rymie i rytmie, czyli o magicznej mocy rymowanek na zajęciach z najmłodszymi

Kasia Niemiec

Podczas warsztatu zobaczysz, że rymowanka to nie tylko wierszyk, który zapada w pamięć, ale może również pełnić różne funkcje na zajęciach. Poznasz przykłady rymowanek w tematyce jesienno-zimowej, ale i takich, które można wykorzystać niezależnie od pory roku i aury. A co najważniejsze, poznasz sposoby ich przedstawienia, od tych prostych, do tych bardziej spektakularnych.

Zobacz Webinar

Zajęcia z efektem WOW, 10 sprawdzonych pomysłów na fantastyczną lekcję

Magda Malinowska

Podczas spotkania z Magdą odkryjesz jeden z filarów nauczania przyjaznego mózgowi. Zobaczysz jak aktywować naturalne mechanizmy motywacji wewnętrznej dzieci. Magda pokaże Ci jak swobodna forma zajęć zachęca dzieci do naturalnego posługiwania się językiem obcym i daje duże możliwości osłuchania się z angielskim. Podczas praktycznych warsztatów poznasz 10 gotowych schematów lekcji z efektem WOW, wykonasz pomoce z niczego, czyli Zero Waste w praktyce nauczycielskiej, otrzymasz gotowe przepisy i projekty doświadczeń - eksperymentów do wykorzystania na każdych zajęciach językowych.

Zobacz Webinar

Let’s sing a song PART 3, zabawy muzyczno-ruchowe

Kasia Brzozowska

Sesje warsztatowo-muzyczne Kasi Brzozowskiej to kwintesencja konferencji Get Creative Now. Także tym razem poznasz nowe pomysły na układy ruchowe do piosenek, dzięki którym utrwalisz z dziećmi słownictwo jesienno-zimowe i przygotujesz proste pomoce-atrybuty, które uatrakcyjnią zabawę.

Zobacz Webinar

Let’s sing a song PART 2, zabawy muzyczno-ruchowe

Kasia Brzozowska

Sesje warsztatowo-muzyczne Kasi Brzozowskiej to kwintesencja konferencji Get Creative Now. Także tym razem poznasz nowe pomysły na układy ruchowe do piosenek, dzięki którym utrwalisz z dziećmi słownictwo jesienno-zimowe i przygotujesz proste pomoce-atrybuty, które uatrakcyjnią zabawę.

Zobacz Webinar

Let’s sing a song PART 1, zabawy muzyczno-ruchowe

Kasia Brzozowska

Sesje warsztatowo-muzyczne Kasi Brzozowskiej to kwintesencja konferencji Get Creative Now. Także tym razem poznasz nowe pomysły na układy ruchowe do piosenek, dzięki którym utrwalisz z dziećmi słownictwo jesienno-zimowe i przygotujesz proste pomoce-atrybuty, które uatrakcyjnią zabawę.

Zobacz Webinar

3 2 1 let’s have fun, powtórkowe zabawy z minimalnym przygotowaniem

Patrycja Lubaczewska-Molenda

Czas na zabawę! Podczas warsztatu poznasz proste zabawy, które zaangażują uczniów i pobudzą ich emocje. Pomoże im to w zapamiętaniu słówek, a ich przygotowanie nie zabierze Tobie zbyt wiele czasu.

Zobacz Webinar

5 książek, które uratują każdą sytuację

Anna Buschke

Ania Buschke omówi 5 typów książeczek, które mogą uratować wasze zajęcia, a także pokaże, które konkretnie książki warto wykorzystać podczas zajęć angielskiego z dziećmi.

Zobacz Webinar

Dino i spółka, czyli dinozaury na zajęciach

Renata Nowakowska

Czas na podróż w czasie! Podczas sesji przeniesiemy się do czasów prehistorycznych i porozmawiamy o dinozaurach. Dowiesz się jak uprościć związane z nimi słownictwo, tak aby każdy przedszkolak był je w stanie powtórzyć (w końcu Spinosaurus to nie jest najłatwiejsze słowo), zobaczysz strony internetowe i aplikacje na tablice interaktywną oraz poznasz gry i zabawy ruchowe związane z dinozaurami. Wisienką na torcie będzie wykonanie własnych dinozaurów oraz pakiet gotowych materiałów do druku.

Zobacz Webinar

{{ title }}

Którymi tagami chciałabyś otagować dany materiał?

Do jakiego folderu chciałabyś dodać artykuł?

Tag/Folder został dodany!

Artykuł/Materiał został usunięty!

Za moment strona się odświeży

Artykuł/Materiał został zapisany!

Powiązania artykułu zostały usunięte lub artykuł nie został poprawnie nieprzypisany!

Żeby móc zapisać do ulubionych. Musisz być zalogowany!